شرایط و مراحل دریافت گواهی موقت پایان تحصیلات

مطابق آیین نامه آموزشی، دانشجویی که کلیه واحدهای درسی یکی از دوره­های کاردانی، کارشناسی ناپیوسته را طبق برنامه مصوب و بر اساس مقررات این آیین­نامه با موفقیت گذرانده باشد، فارغ­التحصیل آن دوره شناخته می­شود.

وظایف دانشجویان فارغ­التحصیل:

الف) مراجعه به کارشناس محترم رشته و درخواست انجام امور مربوط به واحد آموزش.

   ب) مراجعه به واحد مالی وانجام تسویه حساب مالی.

    ج) مراجعه به واحد فارغ­التحصیلان و تسویه حساب با سایر بخشهای مؤسسه .

نکات ضروری:

1)     انجام امور فارغ­التحصیلان همه روزه بجز روزهای شنبه از ساعت 9 صبح الی 13 از سوی این واحد صورت می­گیرد و لذا بدیهی است دانشجویان پس از انجام امور مربوط به آموزشی و تسویه حساب مالی و برای ادامه مراحل به واحد فارغ التحصیلان مراجعه خواهند نمود.

2)    ارایه کارت پایان خدمت برای آقایان جهت دریافت گواهی موقت الزامی می­باشد. دانشجویانی که مشمول انجام خدمت وظیفه باشند پس از طی مراحل فارغ­التحصیلی، معافیت تحصیلی آنها لغو گردیده و نامه لغو معافیت برای آنان حکم گواهی موقت را خواهد داشت. بدیهی است این دسته از دانشجویان پس از انجام خدمت وظیفه و ارائه کارت پایان خدمت می­توانند گواهی موقتا خود را از واحد فارغ­التحصیلان در نوبت مشخص دریافت نمایند.

3)     دانشجویانی که کارت پایان خدمت نداشته و مدرک تحصیلی خود را جهت ارائه به مقطع بعدی­ (دانشگاه محل قبولی) نیاز دارند تنها با ارائه نامه از دانشگاه مقصد مجاز به دریافت گواهی موقت خود می­باشند.

5)     ارائه کارت دانشجویی به امور فارغ التحصیلان در هنگام تسویه با این بخش الزامی است. بدیهی است از دانشجویانی که به هر دلیل کارت خود را مفقود کرده و یا از آوردن آن امتناع می­نمایند پذیرشی به عمل نخواهد آمد.

            ضمناً  دانشجویان برای اخذ مجدد کارت دانشجویی می­توانند به امور اموردانشجوئی مراجعه نمایند.

6)     حضور شخص دانشجو جهت دریافت مدرک موقت یا اصل مدرک الزامی می­باشد.

 با تشکر

 واحد امور فارغ التحصیلان

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی