شهریه قابل پرداخت بر اساس مقررات وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری در هر ترم مشخص شده و باتوجه به تعداد واحد ، نوع واحد و درس متفاوت و برای هر دانشجو به تناسب تعداد واحد و نوع آن مشخص می گردد. مطمنا انتخاب درس مشروط به ثبت نام و پرداخت شهریه خواهد بود. برای راهنمایی شما روش های پرداخت را اعلام می نماید.

دانشجویان عزیز برای پرداخت مبلغ شهریه خود از یکی از راههای زیر میتوانند اقدام نمایند.

پرداخت ازطریق سیستم بانکی

واریز به  حساب موسسه آموزش عالی ناصر خسرو از طریق شعب بانکی

بانک ملی ایران شعبه میدان آزادی ساوه کد 2741  شماره حساب 0106853501001

بانک کشاورزی شعبه مرکزی ساوه شماره حساب 617040591

در این حالت لازم است دانشجویان عزیز رسید پرداخت را به امور مالی موسسه ارائه دهند.

پرداخت الکترونیک – آنلاین

با هر نوع کارت بانکی از طریق اینترنت می توانید پرداخت خود را انجام دهید. بدین صورت که از طریق سایت موسسه ، ورود به سیستم آموزش  وارد پروفایل دانشجویی خود شده و با انتخاب گزینه مالی و سپس گزينه پرداخت شهریه مبلغ مورد نظر را می توانید پرداخت نمائید . مطمنا مشابه همه تراکنش های آلاین لازم است رمز دوم کارت خود را از قبل داشته باشید. در صورت استفاده از سیستم پرداخت آنلاین مبلغ واریزی به صورت خودکار و در همان لحظه در پروفایل مالی دانشجو ثبت خواهد شد.

پرداخت از طریق کارت خوان 

برای پرداخت شهریه می توانید از دستگاه های کارت خوان امور مالی استفاده کنید. در این حالت دقت نمایید لازم است رسید خود را برای ثبت اطلاعات پرداخت، به امور مالی ارائه دهید در غیر اینصورت پرداخت شما در سیستم نامشخص و خدای ناکرده بعدها دچار مشکل خواهید شد.

تاکید می شود پرداخت نقدی شهریه به هیچ وجه مجاز نبوده و مسئولان آموزش به هیچ وجه نمی توانند دریافت نقدی داشته باشند . بدین لحاظ مساعدت نمایید و انتظار خاصی از مسئولان امور آموزش برای دریافت وجه نقد نداشته باشید . در محل موسسه کارت خوان برای پرداخت های اضطراری وجود دارد که در صورت نیاز می توانید با راهنمایی مسئولان آموزش از ان استفاده نمائید.

پرداخت با شرائط و مدت مشخص 

با توجه به مشکلات برخی از دانشجویان در پرداخت شهریه به طور یکجا، امکان تقسیط آن وجود داشته و موسسه به هیج وجه به دلیل مشکلات پرداخت شهریه امکان تحصیل را از فرد نخواهد گرفت. بدین منظور لازم است با بخش دانشجویی هماهنگ نمایید.

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی