برنامه های آتی

موسسه تلاش دارد با توجه به طرح توسعه خود ضمن ارتقا کیفی موسسه ، زمینه های ایجاد رشته های متنوع و تبدیل آن به یک دانشگاه را عملی سازد. کیفیت به معنی بهبود و ارتقا سطح آموزشی ، ایجاد تسهیلات و بهبود شرائط زندگی دانشجویی الزاما سرمایه گذاری زیادی نیاز دارد. ما برای ایجاد زیرساخت های مورد نیاز اقدامات زیادی انجام داده ایم و امیدواریم که با برنامه ریزی صحیح و جذب دانشجو مسیر توسعه را هر چه سریعتر دنبال کنیم .

موسسه در یک نگاه

موسسه آموزش عالی ناصرخسرو به عنوان موسسه ای غیر انتفاعی و غیردولتی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1387 تاسیس گردید. ورود به موسسه از طریق شرکت در آزمون سراسری و بر اساس مقررات سازمان سنجش کشور انجام گرفته و لازم است علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقاطع مختلف زمانی و بر اساس تقویم سازمان سنجش نسبت به انجام ثبت نام درآزمون ورودی دانشگاه ها اقدام نمایند. براساس مقررات سازمان سنجش برای برخی رشته ها امکان جذب از طریق مدارک و سوابق تحصیلی وجود داشته که در هر دوره سالیانه مقررات و ضوابط آن از سوی سازمان سنجش مشخص و به اطلاع همگان می رسد. موسسه در حال حاضر در دو گروه علوم انسانی و هنر در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد که برای اطلاع از گرایش و رشته ها می توانید کلیک نمایید.

موسسه در مجاورت شهرک دانشگاهی ساوه و در منطقه نسبتا خوش آب و هوای نور علی بیگ در زمینی به وسعت سی هکتار واقع شده و در طی مدت دو سال با ایجاد زیر ساخت های لازم از جمله تامین برق و نصب تجهیزات اختصاصی، تامین آب مورد نیاز با حفر چاه عمیق و ایجاد تصفیه خانه، تاسیس ایستگاه تقلیل فشار گاز، ایجاد امکانات مخابراتی و ارتباطی با استفاده از فیبر نوری شرائط مناسبی را برای انجام طرح های توسعه فراهم نموده است. برای اطلاع از امکانات موسسه کلیک نمایید.

 

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی