اندکی درباره مؤسسه آموزش عالی ناصرخسرو

اصلی‌ترین و کارسازترین عامل توسعه دانش، پژوهش و فناوری در هر کشوری، دانشگاه‌های آن کشور هستند. دانشگاه، مکانی مناسب برای پی‌ریزی زیرساخت‌ها و بسترسازی برای تحولات علمی و رشد ذهن‌های جوان و خلاق است. بنابراین می‌توان دانشگاه‌های هر کشور را شاخص‌های رشد کمی و کیفی آن کشور دانست. با پشتوانه هیئت امنای با تجربه و خبره و هیئت مؤسس دلسوز در سال 1387 با همت تنی چند از اساتید دانشگاهی سنگ بنای موسسه آموزش عالی ناصر خسرو گذاشته شد. در همان سال عزم جزم برای ساخت پردیس اصلی در زمینی به وسعت 30 هکتار آغاز شد. همزمان با سال اخذ مجوز و تاسیس، موسسه با جذب دانشجو از طریق کنکور سراسری در سه رشته کارشناسی جهانگردی، بیمه و مدیریت بازرگانی آغاز به کار نمود و در طی سال های بعد با رشد مناسبی ضمن ایجاد و توسعه، امکانات زمینه جذب دانشجویان بیشتری را فراهم نمود. در سال 1391 با انتقال به پردیس اصلی، امکان جذب و توسعه رشته های بیشتری فراهم گردید که طی سال 1391، موسسه پذیرای اولین گروه دانشجویان هنر بود. در حال حاضر موسسه دارای فضای آموزشی، فرهنگی و رفاهی زیادی از جمله سالن آمفی تئاتر، آتلیه عکاسی، کارگاه عکاسی، کارگاه معماری، کارگاه دوخت، کارگاه گرافیک، زمین ورزشی، خوابگاه دانشجویی، سلف سرویس، کتابخانه، پارکینگ، فضای سبز بسیار زیاد می باشد.

مؤسسه آموزش عالی ناصر خسرو در دومین دهه فعالیت خود جزء برترین دانشگاههای غیرانتفاعی در استان مرکزی می باشد این دانشگاه با داشتن نزدیک به 40 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و بیش از 1000 دانشجو مشغول فعالیت بوده و برنامه هایی برای توسعه گرایش ها و مقاطع تحصیلی در دستور کار آن می باشد.

موسسه آموزش عالی ناصرخسرو با تکیه بر توان فکری و عملی و خلاقیت بالای اعضای هیات علمی، اساتید ، مدیران و کارشناسان، مصمم است در زمینه توسعه رشته‌های منحصربفرد و نیز موردنیاز آینده جامعه گام بردارد. این موسسه به دنبال توسعه آموزش جامعه محور و تربیت دانشجویانی است که علاوه بر داشتن تخصص‌های علمی بالا، دارای قدرت کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری بسیار بالایی بوده و از انگیزه و تعهد اخلاقی و مسئولیت‌پذیری ممتازی نسبت به جامعه بشری برخوردار باشند.

ما مطمئن هستیم در سایه ایجاد محیطی با نشاط و حمایتی برای دانشجویان و بکارگیری یک مدیریت استراتژیک، دانشی و مشارکتی و ارتقاء مستمر کیفیت آموزش و توسعه ارتباطات علمی و پژوهشی با مراکز تحقیقاتی و آموزشی ممتاز دنیا در چند سال آینده از لحاظ نوآوری در خدمات آموزش عالی برترین موسسه آموزش عالی در بین دانشگاه‌های منطقه خواهیم بود

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید