منتخبی از یادداشت های فارغ التحصیلان موسسه

در کارگزاری بانک سپه مشغول به کارم و همزمان در علوم و تحقیقات دماوند دکتری حسابداری می خوانم. در بیش تر دروس اساتید خوبی داشتیم و چیزی که به عنوان نقطه ضعف می توانم ذکر کنم ضعف مدیریتی در ترتیب و برنامه ریزی کلاس ها بود.

دانشجوی ارشد دانشگاه ایرانیان و همچنین به عنوان کارمند در شرکتی مشغول به کار هستم. استفاده از کتاب به جای جزوه ، استادان محترم و توانا چون … و… نقاط قوت موسسه بود و همچنین اینکه دانشجو احساس پیشرفت می کرد و تلاش مسئولان را می دید خیلی خوب بود. از خاطرات خوب من روز درختکاری و حضور در جشن فارغ التحصیلی بود.

در شرکت بهسرا مشغول به کار هستم و در رشته مدیریت صنعتی مشغول تحصیل در رجا قزوین می باشم. محیط آرام ، استادان مجرب و کادر فهیم از نقاط قوت قابل ذکر موسسه می باشد. به نظرم هماهنگی بیشتری با امور سرویس حمل و نقل باید صورت بگیرد و همچنین مدیریت امتحانات باید بهتر انجام گیرد.

مسئول خزانه داری در یک بانک قرض الحسنه در تهران هستم. نحوه برخورد پرسنل اداری خیلی خوب بود. محل موسسه از مرکز شهر فاصله دارد و برای کسانی که ماشین ندارند رفت آمد مشکل بود. پیشنهادم این است که خدمات بیشتری در مقابل شهریه دریافتی ارائه شود.

من درحال حاضر در یک شرکت به عنوان حسابدار مشغول کار هستم که کلاس های کاربردی و آموزش مناسب اساتید در اینجا بدردم خورده است . کادر اداری و کارکنان همیشه برخورد دوستانه ای داشتند که خاطره آنها برایم خواهد ماند. پیشنهادم این است که امکان ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد نیز فراهم شود.

بعد از فارغ التحصیلی، در حال حاضر مشغول ادامه تحصیل در رشته گرافیک – کارشناسی – هستم. به نظر من رسیدگی و توجه مسئولان موسسه عالی بوده است. خاطره روز درختکاری برایم همیشه زنده خواهد ماند. فکر می کنم مسافرت های دست جمعی بیشتری برای دانشجویان لازم است.

در رشته مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل شدم و الان در شرکت ایران برنز مشغول کار هستم. رفت و آمد از تهران هرچند اول سخت بود ولی بعد خاطره های خوشی همراه دوستانم داشتم و مشکلی نبود. از تلاش ها و کمک برخی از اساتید باید تشکر کنم هرچند مواردی نیز هست که باید بهتر شود .

در دانشگاه به عنوان کارمند حسابداری مشغول به کار هستم. از برخی اساتید کمک زیادی گرفتم و همیشه احساس خوبی در ارتباط با کارکنان اداری و دوستان دانشجو در موسسه داشتم . با توجه به وسعت زیاد زمین، به نظر باید ساخت و سازهای زیادی صورت بگیرد تا فضای دانشگاه آبادتر شود.

دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. الان که یادم می آید تجربه روز اول و برخورد مناسب پرسنل احساس خوبی برای تحصیل در اینجا به من داد و این احساس در طول دوران تحصیل و هم اکنون که فوق می خوانم با من وجود دارد. مسیر دسترسی در اتوبان ساوه ( محل قدیمی موسسه ) خوب بود ولی مشکلات قدیمی و کهنه بودن ساختمان را هم داشت. توصیه می کنم انجمن مجازی دانشجویان فارغ التحصیل با کمک موسسه تشکیل شود.

همزمان با تحصیل در مقطع کارشناسی، در شرکت پدیده ایرانیان مشغول به کار هستم. نظم و انضباط خوب بود مخصوصا توجه به رفاه و حال دانشجویان در حد امکانات از نکات مثبت دانشگاه بود. از اینکه در اینجا تحصیل کرده ام افتخار می کنم. خاطرات خوبی از زندگی دانشجویی با دوستان در ساوه داشتم و این دوران برایم تجربه شیرینی بود. برخی از ضعف های موجود به دلیل سابقه کوتاه موسسه طبیعی بود. برای موسسه آرزوی پیشرفت و پیوستن به دانشگاه های برتر را دارم .

من رشته مترجمی زبان را اینجا گذراندم و اکنون در شرکتی مشغول به کار هستم. به نظرم برقراری مرتب سرویس رفت و آمد و برخوردهای مثبت برخی از اساتید مجرب نکات مثبت موسسه بود، ولی امکانات در حد مناسب نبود و از برخی از اساتید هم راضی نبودم . روز درختکاری و مراسم شو لباس در خاطره من همیشه خواهد ماند.

فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی هستم و در ادامه، اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد بازرگانی در آزاد شمال هستم و به طور همزمان در شرکت مخابرات مشغول به کارم. به نظر من محیط موسسه از نظر ارتباطات، مشابه یک اعضا یک خانواده، صمیمانه بود مخصوصا با اساتید رابطه خوبی داشتیم. خاطرات خوب و بسیاری دارم ولی از همه جالب تر مسافرت دست جمعی اساتید و دانشجویان به عمره بود. پیشنهاد می کنم فارغ التحصیلان را هرسال برای یک گردهمایی و دیدار دور هم جمع کنید.

دنبال این هستم که برای خودم یک کسب و کاری راه بیندازم و مقدماتی نیز فراهم شده است. به نظرم اساتید خوب و محیط آرام موسسه از نکات مثبت آن بود هرچند که موسسه هنوز کوچک است و کار زیادی برای توسعه و ساخت و ساز دارد.دوران دانشجویی عالی و همه اتفاقات آن برایم جالب و خاطره بود. پیشنهاد من این است که روی زبان تخصصی بیشتر کار شود و کلاس های کارآموزی هم بیشتر شود.

همزمان با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اداره آب و فاضلاب ساوه مشغول به کار هستم و همچنین به کار کارگردانی تئاتر نیز می پردازم .روابط عمومی و ارتباط خوب کارکنان و اساتید به نظرم نکات مثبت بود و کمبود فضا و مسیر پیاده روی را نیز جز ضعف ها می توان برشمرد. لازم است به درخواست های رفاهی بیشتر توجه شود ولی بسیار خوشحالم که کار و تلاشم نتیجه داد . فقط برای دوستانم و اساتید دلم تنگ می شود خیلی زیاد ، زیاد، زیاد.

در شرکتی به عنوان کارشناس مالی مشغول به کارم. جو موسسه بسیار صمیمی و خوب بود. اینجا فقط برایم موضوع درس مطرح نبود، تجربه ها ی خوبی داشتم . با مشکلات مواجه شدم و در حل آنها تلاش کردم و درس ها ی خوبی از آن گرفتم .با دوستانم تجربه های مشترک خوبی داشتم، دوره خوبی بود و درگرما و سرما و شرائط سخت آنچه باعث شادی من می شد همراهی و اتحاد ما بود. فکر می کنم اگر برنامه ای برای پایان تحصیلات دانشجویان برگزار شود و باعث تجدید خاطره بشود خوب است .

من در فکر و تلاش برای مهاجرت و رفتن به خارج هستم . تحصیل در رشته جهانگردی در زندگی من بسیار تاثیر گذار بود و از تحصیل در موسسه لذت بردم و دوران عالی داشتم. من از ورودی های سال 78 بودم و جز اولین دانشجویان در ساختمان قبلی. در ان ایام کم و کسری های زیادی بود ولی به نظر می رسد الان شرائط خیلی بهتر شده است. به نظر من اگر دانشگاهی هیچ امکاناتی نداشته باشد و فقط اساتید خوبی داشته باشد کافی است. اساتید دانشگاه مهمترین عامل موفقیت آن هستند و به نظرم اساتیدی اینگونه ما داشتیم به خصوص از اقای الف و استاد س باید نام ببرم.

فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی و هم اکنون در شرکت مدیریت ایران مشغول هستم. به نظرم ویژگی اصلی موسسه رفتار خوب مسئولین و اساتید محترم با دانشجویان بود. برای بهتر شدن، پیشنهادم این است که به اردو ها و سفرها ی جمعی بیشتر پرداخت شود و دوره های کار آموزی حین تحصیل بگذارید. خاطره خوشمزه ای که به یادم مانده اینکه یکی از اسایتد پسر کوچکش را به موسسه آورده بود و بچه ها اینقدر سر بسر این پسر گذاشتند که گریه اش درآمد و استاد مجبور شد بچه را بیرون ببرد.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید